Danışmanlık

  • Danışmanlık

Bilindiği üzere; kurumlarımız birçok mevzuat karmaşası içerisinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Bununla birlikte personel yetersizliği, siyasi nedenler ve maddi imkânsızlıklar kurumun kapasitesini kısıtlamaktadır.


Bu anlamda danışmanlık hizmeti almak birçok kurum için avantajlı olmaktadır. Danışmanlık hizmetinin maliyeti ve yapılan işlerin niteliği karşılaştırıldığı zaman alınan doğru danışmanlık hizmetinin birçok açıdan avantaj sağladığı görülmektedir. 


Kurumlarımızda ihtiyaç konusu olan bazı danışmanlık alanlarına yönelik; EMEVZUAT Eğitim Danışmanlık firması olarak alanında uzman hocalarımız ile profesyonel anlamda danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Danışmanlık hizmetimiz kapsamında hizmet sunduğumuz alanlar ile ilgili; kurumunuz tarafından ihtiyaç duyulan bir konu ile ilgili anlaşma yaparak sadece o konuda destek alabilir veyahut birkaç konuda kurumunuzun ihtiyaçlarına yönelik destek sunacağımız şekillerde modellenmektedir.


Danışmanlık hizmetimizin temel ilkeleri;

Yerinde ve uygulamalı sonuç odaklı çalışmalar

Kurumun ihtiyaçları ve mevcut durumuna yönelik analizler (Kurumsal Check-up)

Yol gösterici ve işleri hızlandırıcı öneriler

Mevzuata uygun pratik çözüm önerileri

Bilgilendirici ve yol gösterici farkındalık oluşturan analiz ve raporlar hazırlanması

Kurumun kurumsal kapasitesini artıracak çalışmalara destek sunulması


Kurumsal danışmanlık hizmetimiz, kurumsal aidiyet oluşturmaya, kurumsal kapasiteyi artırmaya, kurumsal kimlik oluşturmaya, çalışanın performansını ve memnuniyetini yükseltmeye, kurumun işlevselliği ve üretkenliğini geliştirmesine yönelik yapılan analizleri ve iyileştirmeleri içermektedir. Bunlarla beraber asıl olan hedef kurumsal farkındalık oluşturarak tüm unsurların mevzuata uygun, etkin ve verimli şekilde çalışmasını sağlamaya yöneliktir.


Detaylı bilgi ve sorularınız için bizimle iletişime geçiniz...